Třídenní výlet do St. Louis

Louis ve státě Missouri, který se nachází na křižovatce řek Mississippi a Missouri, nabízí návštěvníkům širokou škálu aktivit a atrakcí. Třídenní výlet do města vám umožní zažít mnoho věcí, které činí St. Louis jedinečným, od jeho bohaté historie a kultury až po chutné jídlo a vzrušující zábavu.

Den 1

Začněte svůj den návštěvou Gateway Arch, ikonického 630 stopového monumentu, který slouží jako symbol St. Louis. Udělejte si výlet na vrchol Arch s úchvatným výhledem na město a řeky. Po návštěvě Arch se projděte do Old Courthouse, kde se projednával slavný případ Dreda Scotta. Zde se můžete dozvědět o důležité roli, kterou hrál St. Louis v americké historii a bojích za svobodu a rovnost.

Dále se vydejte do Delmar Loop, oblasti známé rušným pouličním životem a nočním životem. Vydejte se na procházku po ulici a kochejte se barevným pouličním uměním, nakupujte v buticích a vintage obchodech a vychutnejte si jídlo v jedné z mnoha lahodných restaurací.

Večer se můžete podívat na představení v divadle Fox Theatre, krásném a historickém filmovém paláci z 20. let 20. století, který nyní hostí širokou škálu představení, včetně hudebních, tanečních a komediálních představení.

Den 2

Věnujte druhý den své cesty prohlídce některých městských muzeí. Začněte návštěvou Saint Louis Art Museum, které se může pochlubit působivou sbírkou umění z celého světa, včetně amerických a evropských obrazů, soch a dekorativního umění.

Dále zamiřte do muzea historie Missouri, kde se dozvíte více o minulosti města. Toto muzeum nabízí exponáty o historii St. Louis a okolního regionu, stejně jako dočasné výstavy na různá témata.

Odpoledne se projděte Forest Parkem, jedním z největších městských parků v zemi a domovem řady muzeí, včetně Saint Louis Science Center, Saint Louis Zoo a Missouri Botanical Garden. Ve vědeckém centru si můžete prohlédnout praktické exponáty a podívat se na představení v planetáriu, zatímco v zoo a botanické zahradě můžete vidět zvířata a rostliny z celého světa.

Večer se vydejte do jednoho z mnoha městských jazzových klubů, kde si poslechnete živou hudbu a zažijete kousek kultury St. Louis. Podívejte se na Jazz at the Bistro, jeden z nejoblíbenějších jazzových klubů ve městě, nebo na BB's Jazz, Blues and Soups.

den 3

Poslední den navštivte historickou čtvrť Soulard, jednu z nejstarších čtvrtí v St. Louis. Projděte se jeho okouzlujícími ulicemi lemovanými barevnými cihlovými domy a vychutnejte si něco k jídlu v jedné z mnoha restaurací a barů v okolí.

Dále se vydejte do pivovaru Anheuser-Busch, kde si prohlédnete a dozvíte se o procesu vaření piva Budweiser, jednoho z nejznámějších amerických piv. Po prohlídce můžete ochutnat některá ze slavných piv společnosti na pivní zahrádce.

Večer se vraťte do centra města, podnikněte plavbu lodí po řece Mississippi a užijte si výhled na město a vodu při západu slunce. Bude to perfektní zakončení vašeho třídenního výletu do St. Louis, města s bohatou historií a kulturou, vynikajícím jídlem, vzrušující zábavou a ještě mnohem více.

Na závěr, St. Louis je skvělá destinace pro třídenní výlet. Můžete si prohlédnout Gateway Arch, užít si skvělý čas na Delmar Loop, zajít na představení do Fox Theatre, prozkoumat městská muzea, užít si přírodu v Forest Parku, poslechnout si živou jazzovou hudbu.

Never Miss Another Flight Deal

Turn on notifications to be the first to know when a new deal is added and save up to 90%!